AD SALES

Call for a no-obligation chat with one of our salespeople

Lars Guldager
Lars Guldager
Sales Director
Tlf.: +45 2469 8215 larsg@benjamin.dk

Team Car & home interiors team

Bo Bedre, Bolig Magasinet, Costume Living, Nordic Living, Gør Det Selv, Bil Magasinet, Komputer for alle & Digital Foto

Team Lifestyle

Costume, LIV, Woman, I Form, Aktiv Træning, Illustreret Videnskab, Historie & National Geographic

Team Digital

Henrik Mader
Henrik Mader
Team Manager home interiors
Tel.: +45 2023 6054 henrikm@benjamin.dk
Anne Jakobsen
Anne Jakobsen
Key Account Manager
Tel.: +45 2469 8202 annej@benjamin.dk
Marianne Christiansen
Marianne Christiansen
Key Account Manager
Tel.: +45 6037 0827 mariannec@benjamin.dk
Kenn Holm Nicolaisen
Kenn Holm Nicolaisen
Key Account Manager
Tel.: +45 5374 5502 kennh@benjamin.dk
Mette Weinholt Rezvani
Mette Weinholt Rezvani
Key Account Manager
Tel: +45 5374 5509
mettewr@benjamin.dk

Support

Therese Gunni
Therese Gunni
Advertising Coordinator
Tel.: +45 5374 5508 thereseg@benjamin.dk
Nicoline Engstrøm Winter
Nicoline Engstrøm Winter
Team Manager Life Style
Tel: 6037 0809
nicolineew@benjamin.dk
Katja Kryger
Katja Kryger
Key Account Manager
Tel.: +45 2469 8191 katjak@benjamin.dk
Lene Rævehøj Lund
Lene Rævehøj Lund
Key Account Manager
Tel.: +45 2278 8172 lenerl@benjamin.dk
Hanne Rasmussen
Hanne Rasmussen
Key Account Manager
Tel.: +45 2788 0903 hanner@benjamin.dk
Estelle Dehn-Christoffersen
Estelle Dehn-Christoffersen
Key Account Manager
Tel.: +45 2168 2880 estelled@benjamin.dk

Support

Nicoline Gade Dalsgaard
Nicoline Gade Dalsgaard
Sales Coordinator
Tel.: +45 53745587
nicolinegd@benjamin.dk
Christel Rex Laugen
Christel Rex Laugen
Team Manager Lifestyle
Tlf.: +45 2835 3757 christelr@benjamin.dk
Anders Edslev
Anders Edslev
Key Account Manager
Tel.: +45 5374 5507 anderse@benjamin.dk
Allan Christensen
Allan Christensen
Key Account Manager
Tel.: +45 5355 3953 allanc@benjamin.dk
Lulu Peulicke
Lulu Peulicke
Key Account Manager
Tel.: +45 3135 5996 lulup@benjamin.dk

Support

Niels Ovesen
Niels Ovesen
CRM Coordinator
Tel.: +45 5374 5503 nielsn@benjamin.dk

Call for a no-obligation chat with one of our salespeople