ANNONCESALG

Ring og få en uforpligtende snak med en af vores sælgere

Lars Guldager
Lars Guldager
Salgsdirektør
Tlf.: +45 2469 8215
larsg@benjamin.dk

Team Bil & Bolig

Bo Bedre, Bolig Magasinet, Costume Living, Nordic Living, Gør Det Selv,
Digital Foto, Komputer for alle & Bil Magasinet

Team Livsstil

Costume, i Form, Liv, Woman, Aktiv Træning
Historie, Illustreret Videnskab & National Geographic

Team Digital

Henrik Mader
Henrik Mader
Teamchef Bolig
Tlf.: +45 2023 6054
henrikm@benjamin.dk
Anne Jakobsen
Anne Jakobsen
Key Account Manager
Tlf.: +45 2469 8202
annej@benjamin.dk
Marianne Christiansen
Marianne Christiansen
Key Account Manager
Tlf.: +45 6037 0827
mariannec@benjamin.dk
Kenn Holm Nicolaisen
Kenn Holm Nicolaisen
Key Account Manager
Tlf.: +45 5374 5502
kennh@benjamin.dk
Mette Weinholt Rezvani
Mette Weinholt Rezvani
Key Account Manager
Tlf.: +45 5374 5509
mettewr@benjamin.dk

Team Support

Niels Ovesen
Niels Ovesen
CRM-koordinator
Tlf.: +45 5374 5503
nielsn@benjamin.dk
Therese Gunni
Therese Gunni
Annoncekoordinator
Tlf.: +45 5374 5508
thereseg@benjamin.dk
Nicoline Gade Dalsgaard
Nicoline Gade Dalsgaard
Annoncekoordinator
Tlf.: +45 5374 5587
nicolinegd@benjamin.dk
Katja Kryger
Katja Kryger
Key Account Manager
Tlf.: +45 2469 8191
katjak@benjamin.dk
Lene Rævehøj Lund
Lene Rævehøj Lund
Key Account Manager
Tlf.: +45 2278 8172
lenerl@benjamin.dk
Hanne Rasmussen
Hanne Rasmussen
Key Account Manager
Tlf.: +45 2788 0903
hanner@benjamin.dk
Estelle Dehn-Christoffersen
Estelle Dehn-Christoffersen
Key Account Manager
Tlf.: +45 2168 2880
estelled@benjamin.dk
Christel Rex Laugen
Christel Rex Laugen
Teamchef Digital
Tlf.: +45 2835 3757
christelr@benjamin.dk
Lulu Peulicke
Lulu Peulicke
Key Account Manager
Tlf.: +45 3135 5996
lulup@benjamin.dk
Allan Christensen
Allan Christensen
Key Account Manager
Tlf.: +45 5355 3953
allanc@benjamin.dk
Anders Edslev
Anders Edslev
Key Account Manager
Tlf.: +45 5374 5507
anderse@benjamin.dk
Christoffer Høg
Christoffer Høg
Key Account Manager
Tlf.: +45 5374 5657
christofferh@benjamin.dk

Team Event

Søren Gudmand Asmussen
Søren Gudmand Asmussen
Project Leader
Tlf.: +45 5374 5555
sorena@benjamin.dk
Annette Mosegaard Weisdorf
Annette Mosegaard Weisdorf
Nordic Event Coordinator
Tlf.: +45 2577 7720
annette.weisdorf@iform.dk

Ring og få en uforpligtende snak med en af vores sælgere